Forum gildii Demon Bloodline

Forum gildii Demon Bloodline


#1 2011-02-18 21:25:04

Etrander

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 40
Punktów :   

Czy ci zależy?

Zakładam ten temat by napisać parę rzeczy na temat naszego rajdowania.

1. Czy ty chcesz rajdować i trochę dać coś od siebie?
2. Jeżeli umawiamy się na konkretną godzinę to być o tej godzinie i zarezerwować sobie czas i załatwić wszystkie inne sprawy wcześniej.   Jeżeli nie jesteś pewien - odpuść sobie.
3. Jeżeli zdarzy się podczas rajdu, że coś nagle ci wyskoczyło, musisz na chwilę afk - BŁAGAM poinformuj o tym, np. afk 5 min.
4. Jeżeli nie wiesz o co chodzi to przynajmniej słuchaj. Jak czegoś nie wiesz to zapytaj ( kupcie sobie mikrofon i nie wstydźcie się, my też jesteśmy ludźmi).
5. Wysil trochę mózgownicę. Jeżeli piszemy, że idziemy na Ulduar to warto wpisać sobie w google, np.: Ulduar 10 man guide ( Ulduar 10 osób poradnik) Klikasz zakładki z bossami i czytasz co i jak. A najlepiej obejrzeć sobie filmik na youtube, żeby móc sobie to zobrazować.
6. Itemy. Jeżeli chcesz chodzić na Naxxramas to trzeba ubrać się na heroikach: Halls of Lightning (HOL), Utgarde Keep (UK), Utgarde Pinnacle (UP) (dla nieogarniających za trudne), Nexus, Drak Tharon Keep (DTK), Gundrak, Violet Hold (VH)(trudniejsze od pozostałych). Zdobywając itemy na heroikach, zdobywamy też emblemy. Emblemy wymienia się na itemy w Dalaran (wychodząc od inkeepera w prawo, wchodzimy po schodach i na wprost). Tam sprawdźcie sobie co możecie sobie kupić za emblemy. Do tego kilka itemów za honor i możemy chodzić na Naxxa.
Na naxxie zdobywamy kolejne itemy i wtedy możemy chodzić na Ulduar. Do wszystkich itemów róbcie gemy i enchanty.
7. Na rajd przychodzimy przygotowani: mamy pełno soulstone'ów, ja staram się mieć flaski ( i mam je, ale szkoda używać ich na wipe'y), mamy ryby, świnie (co ci mają fishing), mamy reagenty do grupowej stamki, gowa, bowa etc etc.
8. Nie interesuje cię takie granie? To powiedz, określimy cię w notce gildyjnej-play for fun i sprawa załatwiona. Jesteś zainteresowany? Ogarnij się

Prosiłbym w tym temacie dać odpowiedź, jak każdy się zapatruje na granie na Anderii (patrz punkt 8). Proszę również napisać jakie pory wam odpowiadają w standardowym tygodniu kiedy mamy zajęcia, pracę itd. Do tego określcie jak jest u was z weekendami.

Jak coś jeszcze sobie przypomnę to będę edytował ten temat, a wiem że jest jeszcze dużo do napisania. Pozdrawiam Et

Ostatnio edytowany przez Etrander (2011-02-18 21:40:13)

Offline

 

#2 2011-02-18 23:58:07

 Promancus

Użytkownik

4177048
Call me!
Skąd: Gostyń
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 21
Punktów :   

Re: Czy ci zależy?

Mnie interesuje raidowanie

Offline

 

#3 2011-02-19 08:29:12

Maccabre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 33
Punktów :   

Re: Czy ci zależy?

Niestety tak jest jak Et napisał... Jak wczoraj zauważyliśmy na ulduarze JESTEŚMY wstanie ubić parę bosów tylko brak nam ogarnięcia. Rozumiem że to przychodzi z czasem ale jak próbujemy 3 razy i nie widać żadnego progresu to trochę jest coś nie tak. Wchodzicie na tego skypa my się staramy mówić co robić (czasami wręcz krzyczymy i klniemy bo nerwy biorą górę) a co niektórzy albo udają że nie słyszą albo mają to w dupie. Dajemy czas ale jeżeli nic się nie zmieni to będzie koniec z naszym raidowaniem a chyba każdemu zależy, po to się expi skiluje żeby pochodzić na raidy prawda?
Panowie proszę pkt 5!! Każdy przed raidem na którym nie był musi to zrobić... nie może być tak że idziemy na ignisa i "nic nie wiem ale chuj jakoś to będzie parę wipe i może załapie", a wystarczyło by przeczytać taktykę obejrzeć durny film na yt i zamiast 10 wipe może byłoby tylko 1.
Przemyślcie to sobie czego oczekujecie od gry.

Offline

 

#4 2011-02-19 15:34:11

Szad

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 32
Punktów :   

Re: Czy ci zależy?

Dzięki Et za napisanie tego małego poradnika przyda sie świeżym 80 i co niektórym którzy nie do końca wiedzą o co chodzi:-)

Etrander napisał:

6. Itemy. Jeżeli chcesz chodzić na Naxxramas to trzeba ubrać się na heroikach: Halls of Lightning (HOL), Utgarde Keep (UK), Utgarde Pinnacle (UP) (dla nieogarniających za trudne), Nexus, Drak Tharon Keep (DTK), Gundrak, Violet Hold (VH)(trudniejsze od pozostałych). Zdobywając itemy na heroikach, zdobywamy też emblemy. Emblemy wymienia się na itemy w Dalaran (wychodząc od inkeepera w prawo, wchodzimy po schodach i na wprost). Tam sprawdźcie sobie co możecie sobie kupić za emblemy. Do tego kilka itemów za honor i możemy chodzić na Naxxa.
Na naxxie zdobywamy kolejne itemy i wtedy możemy chodzić na Ulduar. Do wszystkich itemów róbcie gemy i enchanty.

Dodałbym jeszcze do tego itemy uzyskane za reputacje w Kirin Tor, Wyrmest Accord, Knights of the Ebon Blade, Argent Crusade. W tych 4 frakcjach po nabiciu exalted odblokowują nam się epici 200lvl przeznaczone do PVE, przeważnie jest to 1, max 2 itemy.

Jak bić reputację? Najpierw musimy nabić friendly poprzez questy wykonywane w northrend, ewentualnie wykonując daily quest na HOLH/UPH - 520 reputacji dziennie. Po zdobyciu friendly kupujemy tabard frakcji u ich quartermastera. Po ubraniu tego tabarda za każdego moba na instach hero dostajemy reputacje.


Pozdrawiam,
Szad

Offline

 

#5 2011-02-21 12:14:55

Reynor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: Czy ci zależy?

Ja jak najbardziej jestem chętny na wszelkie raidy Poprzedni tydzień miałem trochę ciężki czasowo bo żona rozpoczeła prace i musiałem trochę pojeździć ale myślę, że od teraz będzie już tylko lepiej Na piątkowe uldu niestety nie zdążyłem a wiedząc że może tak być nawet sie nie zapisywałem na forum... Bardzo dobrze Et że napisałeś ten temat i ludzie się trochę bardziej wysilą aby się odpowiednio przygotować na raidy (chodzi tu głównie o poznanie taktyki na bossy). Można powiedzie, że przed nami teraz ulduar stoi i ostrzy zęby na nas bo naxx już mamy opanowane (nie było mnie jak kel padł ale cwaniakuje nie? ).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nkc.pun.pl www.byledoprzerwy.pun.pl www.zabkowiceslaskie.pun.pl www.dts.pun.pl www.tmbadboys.pun.pl